Staré ale furt dobré !!! :D

5. june 2011 at 19:10 | Stupid IDIOT Girl .. [píše] :] |  novinky
Matka přijde do pokoje své dcery, ale najde jej prázdný, jen na posteli leží dopis. Se špatnou předtuchou ho otevře a začne číst.


Milá maminko,
Je mi velmi líto, že jsem musela odejít z domova se s vým novým přítelem. Našla jsem v něm pravou lásku. Měla bys ho vidět, jak je sladký se svým četným tetováním, piercingem a především jeho krásnou motorkou! A to ještě není všechno mami, konečně jsem těhotná, a Abdul říká, že budeme mít krásný život v přívěsu uprostřed lesa. Chce mít se mnou hodně dětí a to je i můj sen. když jsem zjistila jakmi marihuana dělá dobře, rozhodli jsme se tuto trávu pěstovat i pro naše přátele, když jim dojde heroin nebo koks, aby tak moc netrpěli. Mezitím doufám, že věda najde lék na AIDS, aby se Abdulovi ulevilo, on si to opravdu zaslouží. Nemusíš mít strach, je mi už 13 let a umím se o sebe postarat sama. Doufám, že Tě budu moct brzy navštívit abys poznala svého vnuka.

Tvá milovaná dcera


PS: Všechno je hloupost, jsem u sousedů. Chtěla jsem ti jen říct, že jsou horší věci než vysvědčení, které je v nočním stolku.

Mám tě ráda
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 nutelaplay nutelaplay | Web | 5. june 2011 at 20:06 | React

to je teš mojue"":D"!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement